Медики дали корисні поради людям за 40, як не захворіти на рак

Знижeнню ризику зaxвoрювaння нa рaк oсoбaм після дoсягнeння ними сoрoкaрічнoгo віку мoжe сприяти дoтримaння ними здорового способу життя, а також повна відмова від використання у раціоні шкідливих речовин, про що йде мова у матеріалі порталу АиФ. Окрім того, медики переконані, що уникнути виникненню онкологічних утворень цілком реально, якщо обмежити час використання мікрохвильової печі та мобільних телефонів. За словами лікарів, головна причина появи пухлин полягає в аномальній поведінці клітин. У 40 років ризик захворіти на рак зростає у людей, котрі зловживають тютюнопалінням, алкоголем та іншими шкідливими звичками.

З метою профілактики лікарі наголошують на необхідності виключенню з раціону жирних, смажених та хімічно оброблених продуктів. Натомість перевага повинна віддаватися раціону із натуральних продуктів, до якого провинні входити м’ясо птиці і кролика. Окрім того, медики не рекомендують переохолоджуватися, оскільки це сприяє появі злоякісних новоутворень. А також зовсім не зайвим буде регулярно проходити обстеження у онколога.

Раніше в США вчені Університету Техасу в Остіні провели дослідження, під час яких з’ясувалося, що ракові клітини, схильні до метастазування, поглинають багато молочної кислоти.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.